Домой RSS лента сайта


Маленькое, да удаленькое – часть 6

Категория: Страны, Андорра | автор: mogadisho | 24-03-2011, 13:07


КНЯЗIВСТВО АНДОРРА
(закiнчення, ч.6)

В 1959 році Кабальє разом з мамою побувала в СРСР намагаючись розшукати свого дядю, який емігрував сюди після Громадянської війни в Іспанії, рятуючись від диктатури Франко.

А вже в 1974 році Монтсеррат приїжджає на свої перші гастролі в Москву. З тих пір вона не раз відвідувала російську столицю. В 2002 році вперше виступила тут з молодим російським співаком Миколою Басковим.

Співачка володіє не тільки унікальним голосом, але й особливим артистизмом і кожний образ, який вона створює супроводжує відточеними рухами рук.

Монтсеррат ніколи не страждала щодо своєї великої ваги, рахуючи, що тримати діафрагму в худенькому тілі неможливо. Вона любить смачно поїсти, колись обожнювала пиріжки своєї мами, а зараз інколи пече їх сама для чоловіка та двох дітей.

Співачка любить плавати, ходити пішки, чудово водить машину, малює. Щодня вона витрачає 2-3 години, щоб відповісти на листи, що приходять на її ім’я.

У своєму будинку, який нагадує невеликий маєток, Кабальє зробила традиційними різдвяні зустрічі. Там вона співає сама та представляє співаків, яких опікує. Інколи вона виступає зі своїм чоловіком, тенором Барнабой Марті.

Співачка завжди приймає близько до серця все, що відбувається в суспільстві, і намагається допомогти. Так, в 1996 році вона дала благодійний концерт на підтримку Далай-лами. Саме Кабальє організувала на площі в Барселонi грандіозний концерт для хворого Каррераса.
     – Усі газети уже замовили з цього приводу некрологи. Покидьки! А я вирішила – Хосе заслужив, щоб йому організували свято. Він повинен повернутися на сцену. Музика його врятує. І бачите, виявилася правою.

В листопаді 2000 року Кабальє приймала участь в благодійному концерті-акції «Зірки світу – дітям», який проходив в Москві.

За довге життя в театрі вона добре засвоїла його закони: не можна бути слабкою, не можна уступати чужій волі, не можна прощати непрофесіоналізм. Її колеги розповідають:
     – Гнів Кабальє може бути страшним, виплеснутим миттєво, як вулканічна лава. При цьому вона входить в роль, приймає загрозливі пози, очі виблискують. Навколо – випалена пустеля. Все роздавлене. Ніхто не сміє сказати ні слова. Потім вона швидко відходить і може навіть попросити вибачення, якщо помітить, що людина дійсно злякалася.

На щастя, на відміну від більшості примадонн, у андоррки на рідкість легкий характер. Вона відхідлива і у неї чудове почуття гумору.

А відкриттям європейського оперного сезону 1997-1998 року став виступ Монтсеррат Кабальє з дочкою Монтсеррат Марті з вокальною програмою «Два голоса, одне серце».

Співачка має нагороди:

  • Дама ордену Ізабелли Католицької (Іспанія, 1966),
  • Командор Ордена мистецтв та літератури (Франція, 1986),
  • Орден княгині Ольги І ступеня (Україна, 2006). Його вручив співачці президент України В.А.Ющенко під час її концерту в Києві.Начало материала:_______________________________________
Подготовил к публикации       Н.Воронов

Согласно договоренности с автором
материал публикуется на языке оригинала

© Копировать материалы с сайта строго ЗАПРЕЩЕНО!

Ключевые теги:

искусство


Похожие материалы:

  • Карта сайта, страница № 18
  • Карта сайта, страница № 33
  • Карта сайта, страница № 5


  • Веб-студия «РА-СОЛО»: разработка сайтов любой сложности
    Пляжи Морские путешествия Древности и экзотика Дайвинг Перелеты Водные аттракционы Походы Экстремальные развлечения И многое другое...