Домой RSS лента сайта


Маленькое, да удаленькое – часть 4

Категория: Страны, Андорра | автор: mogadisho | 24-03-2011, 13:07


КНЯЗIВСТВО АНДОРРА
(продовження, ч.4)

Температура повітря опівдні +29°С. Заходжу в ресторан комплексу і прошу дуже холодного спрайту. Мені подали високий товстостінний стакан з шматочками льоду та скибочкою лимону і холодну баночку спрайту. То це вже я відвела душу. Тепер можна й перекусити. Спокушаюся на шашлик. Подали. Шомпур має на одному кінці петельку, за яку підвішуєш його на крючок підставки, що на столі, і знизуєш шматочки при необхідності. Зручно.

Маленькое, да удаленькое – часть 4

А про термальні басейни годі вже й говорити. В основному басейни і басейники мають форму чаші. Вибираєш за бажанням чашу з «твоєю» температурою води, бажано з джакузі, з фонтаном, під який можна підставити спину та помасувати її. Вперше бачу таке чудо!

Славиться також і «Льодовий палац» із ковзанкою, тенісними кортами, майданчиком для сквошу і тренажерами.

Інше передмістя столиці – Ордино – відоме своїм лижним центром Ордино-Аркаліс з висотами до 2 800 м та оригінальним етнографічним музеєм, який представляє собою спадкоємний будинок династії Арени Пландоліт – одного з найбільш прославлених сімейств країни, з експозицією, цілком присвяченою найбільш відомим та авторитетним людям Андорри.

В Енкампе, 5 км. від столиці, цікавий Національний Автомобільний Музей, який виставляє більше ста самих рідкісних автомобілів та багато старовинних (починаючи з 1898 року) мотоциклів та велосипедів.

Крихітне село Ллортс (постійне населення усього 100 чоловік) лежить серед полів тютюну в оточенні древніх гір. Це одне з найбільш незайманих місць в країні, та мабуть в усій західній Європі. Воно дуже популярне для ходіння пішки. В 3 годинах ходьби по долині на захід від села знаходиться популярний туристичний район – група мальовничих гірських озер Естаніс дель Ангонелла.

Головне, що приваблює в Андорру туристів з усього світу, це її гірські схили. Місцеві лижні курорти Солдю-Ель Татер та Пас де ла Каса-Грау Руж вважаються одними з самих кращих в країні. А курорт Арінсаль в долині Сетурія – ідеальне місце для початківців з його знаменитою гірськолижною школою, сучасним готельним господарством, джерельною водою, яка славиться як у Франції, так і в Іспанії.. Всього в країні 5 гірськолижних станцій. В Андоррі створена туристична індустрія, яка відповідає самим сучасним стандартам, залишаючись при цьому цілком прийнятною по цінам для середнього класу. Тут пролягають 152 лижні траси усіх категорій складності. Загальна їхня довжина – 281 км. Найдовший спуск понад 8 км. 110 підйомників, які за годину здатні підняти 1 400 людей. Траси знаходяться поблизу готелів. Отже в Піренеях можна отримати практично усі ті ж задоволення, що і в швейцарських Альпах, тільки за значно меншу плату. Лижний сезон в країні триває зазвичай з кінця листопада до середини квітня. Неповторні андоррські ландшафти особливо чудові зимою, а шлях до будь якого з курортів на комфортабельних автобусах доставить тільки задоволення. Унизу, в долинах, навіть узимку багато квітів, а в березні-квітні можна вже насолоджуватися квітучою сакурою.

В Андоррі можна також зайнятися пішим туризмом, верховою їздою, стендовою стрільбою, в якій андоррці вважаються великими спеціалістами. Отримаєте дозвіл в туристичній організації – ловіть форель.

Поїздки до Андорри далекуваті, дорогуваті й не дуже зручні, за звичай: літаком до Барселони, а звідти 220 км. автобусом до Андорри-ла Вельї. Але мінусом це можна назвати лише умовно: дороги європейські, а Іспанія цікава та мальовнича. Андорра підходить для туристів різних статків, віку і досвіду катання. За співвідношенням «ціна – якість» гірськолижний відпочинок у цій міні-країні можна поставити на перше місце в Європі.Начало материала:


Продолжение материала:_______________________________________
Подготовил к публикации       Н.Воронов

Согласно договоренности с автором
материал публикуется на языке оригинала

© Копировать материалы с сайта строго ЗАПРЕЩЕНО!

Ключевые теги:

питание, отдых, спорт, транспорт


Похожие материалы:

  • Карта сайта, страница № 8
  • Карта сайта, страница № 7
  • Карта сайта, страница № 6


  • Веб-студия «РА-СОЛО»: разработка сайтов любой сложности
    Пляжи Морские путешествия Древности и экзотика Дайвинг Перелеты Водные аттракционы Походы Экстремальные развлечения И многое другое...