Домой RSS лента сайтаМаленькое, да удаленькое – часть 1

Категория: Страны, Андорра | 24-03-2011, 13:11 | Комментарии (1) | Просмотров: 2926


Маленькое, да удаленькое – часть 1Князівство Андорра – одна із карликових держав Європи – розташоване в східних Піренеях між Францією та Іспанією. Андорра настільки мала, що її можна проїхати від одного кордону до іншого за півгодини. Колись це князівство було закритим, а зараз процвітає за рахунок іноземного туризму. За населенням Андорра 184-а країна в світі, за територією – 178-а. Офіційна мова – каталонська, поряд з якою використовується французька та іспанська. Заснована країна в 1278 році. Столиця – Андорра-ла-Велья. Форма правління – Конституційна монархія під сумісним протекторатом Франції (її президента) та Іспанії. Грошова одиниця – євро, хоч не входить в Єврозону.
Маленькое, да удаленькое – часть 2

Категория: Страны, Андорра | 24-03-2011, 13:11 | Комментарии (0) | Просмотров: 3333


Маленькое, да удаленькое – часть 2Хоч в’їзд в цю країну безвізовий, перед її землями кордон. Висить трикольоровий прапор, подумки планую купити, як сувенір. Автобус пропускають не перевіряючи. Спершу місто видалося якимось сумним, не яскравим. Старовинні будинки складені із кам’яних пластин, а нові покриті переважно цементним розчином. І скрізь магазини, ресторани, кафе. Андорра дуже древня країна. Вперше про неї згадується в хроніках ІІ століття до н.е. Тут в достатній кількості збереглися такі архітектурні пам’ятки як римські мости, руїни арабських фортець та середньовічних храмів.
Маленькое, да удаленькое – часть 3

Категория: Страны, Андорра | 24-03-2011, 13:08 | Комментарии (0) | Просмотров: 5602


Маленькое, да удаленькое – часть 3Блукаючи по вулицям Андорри-ла-Вельї помітила якусь незвичну споруду в глибині долини, в якій і розташоване це місто. Іду до неї. Перейшла екзотичний міст через річку Валіру. Навкруги будинки, ось спортивна площадка, бігають діти, місто продовжується. Як потім виявилося, що це я вже в іншому місті, в Лес Ескальдес. Його назва походить від слова «ескальдадурас», що означає гарячі сернисті джерела, що б’ють із надр землі. Ці джерела дуже важливі для життя горожан – в багатьох будинках вони використовуються в опалювальних системах. Максимальна температура води в них +61°С.
Маленькое, да удаленькое – часть 4

Категория: Страны, Андорра | 24-03-2011, 13:07 | Комментарии (0) | Просмотров: 3230


Маленькое, да удаленькое – часть 4Поїздки до Андорри далекуваті, дорогуваті й не дуже зручні, за звичай: літаком до Барселони, а звідти 220 км. автобусом до Андорри-ла Вельї. Але мінусом це можна назвати лише умовно: дороги європейські, а Іспанія цікава та мальовнича. Андорра підходить для туристів різних статків, віку і досвіду катання. За співвідношенням «ціна – якість» гірськолижний відпочинок у цій міні-країні можна поставити на перше місце в Європі. В Андоррі можна зайнятися пішим туризмом, верховою їздою, стендовою стрільбою, в якій андоррці вважаються великими спеціалістами. Отримаєте дозвіл в туристичній організації – ловіть форель.
Маленькое, да удаленькое – часть 5

Категория: Страны, Андорра | 24-03-2011, 13:07 | Комментарии (0) | Просмотров: 2997


Маленькое, да удаленькое – часть 5Монсеррат Кабальє народилася 12 квітня 1933 року в Барселоні. Тут же вона навчалася у угорської співачки Е.Кемені. Її голос звернув на себе увагу ще в Барселонській консерваторії, яку Монтсеррат закінчила з золотою медаллю. Однак далі були роки роботи в другорядних швейцарських та західнонімецьких труппах. Дебют Кабальє відбувся у 1956 році на сцені Оперного театру в Базелі, де вона виступила в партії Мімі в опері Дж.Пуччіні «Богема». Театри Базеля та Бремена стали в подальші десятиріччя основними оперними сценами для співачки. Там вона виконала багато партій в операх різних епох та стилів. Вона співала партію Паміни в «Чарівній флейті» В.Моцарта, Марини в «Борисі Годунові» М.Мусоргського, Тетяни в «Євгені Онегіні» П.Чайковського, Соломії в однойменній опері Р.Штрауса.
Маленькое, да удаленькое – часть 6

Категория: Страны, Андорра | 24-03-2011, 13:07 | Комментарии (0) | Просмотров: 3237


Маленькое, да удаленькое – часть 6В 1959 році Кабальє разом з мамою побувала в СРСР намагаючись розшукати свого дядю, який емігрував сюди після Громадянської війни в Іспанії, рятуючись від диктатури Франко. А вже в 1974 році Монтсеррат приїжджає на свої перші гастролі в Москву. З тих пір вона не раз відвідувала російську столицю. В 2002 році вперше виступила тут з молодим російським співаком Миколою Басковим. Співачка володіє не тільки унікальним голосом, але й особливим артистизмом і кожний образ, який вона створює супроводжує відточеними рухами рук.Веб-студия «РА-СОЛО»: разработка сайтов любой сложности
Пляжи Морские путешествия Древности и экзотика Дайвинг Перелеты Водные аттракционы Походы Экстремальные развлечения И многое другое...